RFID Currency Wallet Lifeventure - portfel dla podróżników

Niektórzy wolą duże eleganckie, inni małe podręczne, jedni ze skóry, wypasione, ale są też tacy, którzy dobrze się czują z outdoorowym wyposażeniem – takim, co to sprawdzi się w podróży, na wszelkich wyjazdach, zastosowano w nim praktyczne rozwiązania, dodatkowo jest odporne na trudne warunki i wszelkie poniewieranie. My do nich należymy :)

 

Dlatego właśnie używamy takich portfeli jak RFID Currency Wallet marki Lifeventure.

 

Co wiemy o marce Lifeventure?

 

W jej ofercie znajdziemy mnóstwo drobiazgów potrzebnych w podróży: plecaki, kłódki, kosmetyczki, saszetki, wodoodporne etui na dokumenty, wodoszczelne worki, kubki, termosy, butelki, podróżne wkładki do śpiworów, szybkoschnące ręczniki, składane miski, podróżne minimalistyczne kosmetyki, praktyczną linkę na pranie czy korek podróżny. Każdy produkt wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. Mottem firmy jest wyprodukowanie takich akcesoriów, by zapewniały one maksymalne zadowolenie z podróżowania. Aby tak było, ekwipunek musi być odpowiednio lekki, by nie ciążył i jednocześnie wytrzymały, tak by podołał trudom wypraw.

 

Portfela RFID Currency Wallet miałam przyjemność używać w ciągu ostatnich kilku miesięcy, zarówno na co dzień, jak i podczas wyjazdów (ponad miesiąc w Gruzji i Armenii, tygodniowa wycieczka sakwiarska na rowerach na Rugii, wyjazd na maraton do Toskanii, kilka pomniejszych wypadów okołogórskich w Polsce).

 

 

Jak się sprawdził?

 

Przeczytajcie na stronie outdoorowej porównywarki cen www.Ceneria.pl.

http://www.ceneria.pl/RFID_Currency_Wallet_czyli_portfel_Lifeventure,13399,444,0,1,I,informacje.html

 

Znajdziecie tam też znacznie więcej naszych testów i recenzji.

 

 

 O nas

"Bar Świat" to strona dla osób zainteresowanych wyjazdami głównie z dziećmi, niskobudżetowymi, najczęściej związanymi z nocowaniem pod namiotem, gotowaniem sobie samemu jedzenia, byciem blisko natury i aktywnym spędzaniem czasu. Mamy nadzieję, że rodziny znajdą tu wiele inspiracji, a może i inni, którzy czują, że świat jest ich domem, albo choć "barem", gdy dom zamykamy na klucz i ruszamy przed siebie.

 
Ostatnio dodane

Od zawsze wszyscy znajomi straszyli wymagającym podejściem na Lackową, mało ciekawym szlakiem w lesie i brakiem widoków...

Gdzie szukać przestrzeni na wycieczki z naszymi pupilami, jeśli większość terenów górskich objęta jest w Polsce ochroną? Znaleźliśmy raj na Słowacji.

Z trzech najbardziej znanych irańskich wysp: Keszm, Hengam, Hormoz, najbardziej zachwyca mnie ta ostatnia. Od samego początku.

Z trzech najbardziej znanych irańskich wysp: Keszm, Hengam, Hormoz, najbardziej zachwyca mnie ta ostatnia. Od samego początku.

Niektórzy nazywają ją czerwoną wyspą, ja wolę określenie „kolorowa”. Według naukowców można wyróżnić na Hormoz kilkadziesiąt kolorów skał. Ich zabarwienie zależy od zawartości określonych minerałów i soli.

...
...
...
...