Keen - dwa modele zabudowanych sandałów

To, że sandały Keen są najlepszym obuwiem na letnie wyjazdy, wiemy nie od dziś. Uniwersalność jest ich niepodważalnym atutem – sprawdzą się zarówno w trakcie upałów, jak i mniej pewnej pogody. Dzięki podeszwie wyprofilowanej jak w bucie trekkingowym oraz zabezpieczeniu przodów otokiem nadadzą się także na wędrówki. Testowaliśmy już półbuty, buty zimowe, buty trekkingowe marki Keen, ale chyba najbardziej polecalibyśmy wszystkim właśnie sandały.

Obojętnie, na który zabudowany model Keen się zdecydujecie, będziecie zadowoleni. Naszym zdaniem sandały Keen to najlepszy wybór dla aktywnych dzieciaków i ich rodziców.

Kultowym modelem sandała, od którego zaczęła się kariera tej marki, jest Newport.

 

 

Ale przecież firma się rozwija i proponuje swoim klientom wiele innych modeli. Ostatniego lata nasze dzieci zdecydowały się na dwie różne propozycje sandała zabudowanego. Jędrek za namową rodziców wybrał klasyczny Keen Newport (wersja H2), a Dominika na jej wyraźne życzenie dostała Seacamp CNX.

 

 

 Zapewne zapytacie, który z tych modeli jest lepszy i bardziej godny polecenia? Wszystko zależy, w jakich okolicznościach najczęściej będzie wykorzystywany. Jeśli chcemy zakupić jeden uniwersalny model na całe lato, również do codziennego chodzenia, chyba raczej polecilibyśmy Seacamp. Bardziej sprawdzi się w upały. Natomiast jeśli potraktujemy Keeny jako sandały wyjazdowe i na aktywności, to na pewno wybralibyśmy Newporty. Są zdecydowanie solidniejsze i uważamy, że bardziej nadają się na ambitniejsze wędrówki w bardziej wymagającym terenie, gdy mamy do czynienia np. z błotem, kałużami, kamienistym podłożem (wyższa podeszwa!). Poza tym z Newportami przedłuża się sezon na sandały. Można je używać już wiosną i podczas ciepłej jesieni. Na gorące lato warto w takich przypadkach mieć alternatywny lekki i niezabudowany model paskowy sandałów dziecięcych.

 Oferta sandałów oraz obuwia dla dzieci i dorosłych dostępna jest w najszerszej ofercie na stronie sklepu firmowego: www.keen.pl.
Lista sklepów stacjonarnych: www.keen.pl/strona/znajdz-sklep

 

Pełną wersję recenzji oraz wiele innych, które piszemy dla outdoorowej porównywarki cen - Ceneria.pl znajdziecie na stronie www.ceneria.pl

https://www.ceneria.pl/Newport_H2_i_Seacamp_II_CNX_porownanie_dwoch_modeli_Keen,14743,444,0,1,I,informacje.html

 

 

 

 O nas

"Bar Świat" to strona dla osób zainteresowanych wyjazdami głównie z dziećmi, niskobudżetowymi, najczęściej związanymi z nocowaniem pod namiotem, gotowaniem sobie samemu jedzenia, byciem blisko natury i aktywnym spędzaniem czasu. Mamy nadzieję, że rodziny znajdą tu wiele inspiracji, a może i inni, którzy czują, że świat jest ich domem, albo choć "barem", gdy dom zamykamy na klucz i ruszamy przed siebie.

 
Ostatnio dodane

Taką mam naturę, że nawet nad morzem muszę sobie znaleźć jakąś górę – powtarzam jak mantrę tę myśl w drodze na wzgórze ponad Gonio. To moja ulubiona miejscowość koło Batumi.

Co zobaczyć w Tbilisi? Zawsze gdy ktoś mnie pyta o plan na zwiedzanie Tbilisi, pomijam w odpowiedzi najważniejsze zabytki i zaułki miasta. Zróbcie spacer wzgórzami wokół Tbilisi – rekomenduję.

Słowacy mają niesamowite szczęście, że ich kraj zasięgiem obejmuje aż tyle gór. Po naszej, polskiej stronie, też jest w czym wybierać, ale doświadczenie podpowiada, że góry na Słowacji są zdecydowanie mniej zatłoczone niż w Polsce...

Rakytov słynie z najrozleglejszych w Fatrze widoków. Wybierając się na ten szczyt w najpiękniejszy pogodowo dzień, mieliśmy nadzieję, że uda nam się zobaczyć te osławione panoramy górskie.

Drugi dzień długiego weekendu w Wielkiej Fatrze i niestety niespodzianka pogodowa – wszędzie mgła. Ostatecznie nie było tak źle...

...
...
...
...