z pasją w życiu
O NAS
z plecakiem na plecach
PODRÓŻE
z piórem w dłoni
PUBLIKACJE
z aparatem przy oku
GALERIE
 
2007-09-12

Wreszcie jesienią znowu rozpoczynają się imprezy, które lubię. Rozmowy w kuluarach, niespodziewane spotkania, plany, inspiracje do wyjazdów, wypraw w góry, piękne obrazy na ekranie czy w antyramach.

 
 
2007-08-30

Wróciliśmy i to już jakiś czas temu, ale jakoś tak trudno zebrać się do dokonania jakiś wpisów, bo i ten pobyt wspominam bez entuzjazmu.

 
 
2007-07-27

Wycieczka niedzielna do dolinki koło Szczawnicy. W ten sam dzień miało miejsce otwarcie z pompą po remoncie mostów po przystosowaniu trasy spacerowej dla inwalidów.

 
 
2007-07-16

Dominice cierpliwości starczyło na dwie wędy mamy i dwa i pół prowadzenia wujka. Z połowy drogi wujek wspaniałomyślne zarządził odwrót. Rolę asekurującego przejął tata Darek.

 
 
2007-07-10

Mamy super nosidło, w którym mała może spać. Wwędrowała w nim już na Babią Górę, Tarnicę i Kasprowy Wierch, odwiedziła skałki, dolinki... Nadal jednak twierdzę, że wszystko jest kwestią priorytetów. Jeśli ktoś będzie chciał się z dzieckiem gdzieś ruszyć, to i brak nosidła go nie powstrzyma.

 
 
2007-06-28

Kazbek staje się coraz bardziej popularny. Elbrus już się ludziom znudził. Ciesze się, że ludzie jeżdżą na Kazbek i do Gruzji. Wczoraj dzwoniła kolejna osoba z prośbą o informacje.

 
 
2007-06-24

Kiedyś otrzymałam pamiętniki mojej babci spisywane w zeszytach. Czytając je, czułam się, jakbym uczestniczyła w życiu Forresta Gumpa, tylko że polskiego. Konspiracja podczas okupacji, budowanie Polski Ludowej, strajk w Stoczni Gdańskiej...

 
 
 
1 
... 
6 
7 
8 
9 
10 
 

 O nas

"Bar Świat" to strona dla osób zainteresowanych wyjazdami głównie z dziećmi, niskobudżetowymi, najczęściej związanymi z nocowaniem pod namiotem, gotowaniem sobie samemu jedzenia, byciem blisko natury i aktywnym spędzaniem czasu. Mamy nadzieję, że rodziny znajdą tu wiele inspiracji, a może i inni, którzy czują, że świat jest ich domem, albo choć "barem", gdy dom zamykamy na klucz i ruszamy przed siebie.

 
...
...
...
...